Два скоростни антирекорда заснеха камерите на пътна полиция в следобеда на 24 декември в Пловдив, съобщиха от МВР.
Снимките са направени с разлика от само няколко минути. В пътен участък с максимално разрешена скорост от 60 км/ч водачите на Ауди и БМВ са преминали съответно със скорост от 189 и 171 км. Двамата явно са са участвали в дръпка, коментираха други шофьори.
Предстои установяване на самоличността на мъжете зад волана, извършили нарушенията и призоваването им в поделение на МВР.
Глобите, които ще им бъдат наложени, ще бъдат 1200 и 1350 лв., а на водачите ще бъдат отнети и по 12 контролни точки.

