Вандал потроши пекарна в Монтана, преспа в ареста за Нова година

Вандал потроши пекарна в Монтана, преспа в ареста за Нова година

Полицаи са арестували мъж от Монтана, потрошил пекарна, съобщиха от областната дирекция на МВР.

В новогодишната нощ, малко преди 12 часа, 36-годишнен местен жител хвърлил камък по едно от панорамните стъкла на обекта и го счупил, пише BulNews.

Веднага се задействала алармената система и охранителите бързо се появили и го хванали на място. Те подали сигнал в полицията и скоро пристигнали и униформени, които арестували вандала.

Мъжът е задържан в районното управление в Монтана за срок до 24 часа.