Служители на реда са хванали пиян шофьор във Видин, съобщиха от пресцентъра на полицията в областния град.
Случилото се е от събота, малко след 2 часа. Тогава униформени спрели за проверка лек автомобил „Опел Астра“, управляван от 39-годишен водач от село Градец, пише BulNews.
Полицаите го тествали за употреба на алкохол с дрегер. Техническото средство е отчело 1.74 промила в издишания от него въздух.
Нарушителят е задържан в полицейския арест за срок до 24 часа.
По случая е образувано досъдебно производство.

