Врачански „Голф“ се заби в електрически стълб, шофьорът избяга

Врачански „Голф“ се заби в електрически стълб, шофьорът избяга

„Фолксваген Голф“ с врачанска регистрация е катастрофирал в монтанското село Златия, пише BulNews.

Инцидентът е станал вчера, малко преди 22 часа. Тогава е получен сигнал в полицията в Лом за произшествието. На мястото се отзовал екип униформени, който заварил врачанския „Голф“, забил се в електрически железобетонен стълб, а водачът е напуснал мястото и не е установен.

При извършената справка е установено, че поставените регистрационни табели са издадени за друг лек автомобил, собственост на софийски жител.

По случая е образувано досъдебно производство.