Жена опита да се самоубие като скочи от мост над реката, преминаваща през град Златарица.
След като любимият й решил да се разделят, жената решила да сложи край на живота си. Качила се на един мост и се хвърлила оттам. Реката обаче се оказала плитка и жената се забила в стърчащите от водата камъни.
Тя е откарана в болницата, където лекарите установили, че има няколко счупени прешлени. Настанена е в отделението по неврохирургия на областната болница във В. Търново без опасност за живота. Има обаче сериозна опасност тя да остане обездвижена от кръста надолу за цял живот, смятат лекарите.
Оказва се, че това е вторият опит на жената да сложи край на живота си, след като преди време прерязала вените си, но била спасена.

