Жесток сблъсък на два автомобила затвори столичната улица „Инж. Георги Белов“ в район Младост-Столична община. Движениетоб е спряно.
Снимки от инцидента са публикувани в „Катастрофи в София“ в социалната мрежа. Ударът между двете коли е размазващ и на едната липсва цялата предница. Очевидно са се блъснали челно и при това с висока скорост.
Катастрофата е в близост до строителен обект, двете коли са отскочили на около 15 метра една от друга след удара, а по цялото пътно платно има части и отломки от ламарини.

