Задържаха шофьор с 3,14 промила алкохол в Хасково

Задържаха шофьор с 3,14 промила алкохол в Хасково

Шофьор, седнал зад волана след употреба на алкохол, е задържан от органите на реда в Хасково, съобщиха от полицията.

В 02:35 ч. вчера униформени извършили проверка на лек автомобил, управляван от 36-годишен мъж.

Тест с дрегер показал наличие на 3,14 промила алкохол в издишания въздух.

Мъжът е задържан за срок до 24 часа по бързо съдебно производство.