Карловец си поиска секс от малолетна в нета и си получи заслуженото

Карловец си поиска секс от малолетна в нета и си получи заслуженото

Мераклия за секс от Карлово използвал социалните мрежи, за да си намери млада плът, но в крайна сметка се оказал в ареста за 24 часа и впоследствие с присъда.

Карловецът опитал да задоволи нагона си в края на месец ноември 2018-а. Чрез профила си във Фейсбук той писал на момиче, също от Карлово, което още нямало навършени дори 14 години. Разглеждал информацията, публикувана на стената й, и хитро я използвал, за да се свърже с нея и да си поиска секс. Заблудил се, че ще я убеди.

Момичето споделило пред родителите си, а оттам била уведомена и полицията.

Похотливият мъж бил задържан на 16 януари 2019-а, а почти година по-късно, на 13 януари, е факт и присъдата му. Магистратите в Районния съд в Карлово му определиха 1 година и 8 месеца затвор с изпитателен срок от 3 години, както и глоба в размер на 5000 лв. Ще трябва да плати и направените по делото разноски в размер на близо 2000 лв.