Кола избухна в пламъци на излизане от Монтана

Кола избухна в пламъци на излизане от Монтана

Лек автомобил е избухнал в пламъци на кръгово кръстовище в Монтана, съобщиха от пресцентъра на полицията.

Инцидентът е станал в понеделник, малко преди 20 часа. Тогава е получен сигнал в Пожарната за горящото возило. Екип огнеборци се отзовал на кръговото движение, на изхода за Враца, където заварили пламналия „Форд Фокус” с монтанска регистрация, собственост на местен жител.

За щастие при инцидента няма пострадали хора.

Вероятната причина за пожара е късо съединение в ел. инсталацията, уточняват от МВР.