Крадец е задигнал близо 400 грама злато от къща в Лом, съобщиха от МВР. Той е влязъл в къщата на 47-годишна жена между 21 и 23 декември. По данни на криминалистите обирджията е успял да влезе през недобре заключена врата.
Потърпевшата заявила, че от къщата й липсват четири златни гривни – три тип „белезник“, четвъртата „Версаче“, мъжки пръстен и 5 чифта златни обеци, пише BulNews. Тя уточнила, че общото тегло на откраднатото злато е 380 грама.
Стойността на накитите е процес на изясняване, а по случая тече досъдебно производство.

