Крадец от Ихтиман задигна бижута за над 10 бона, не му било за сефте

Крадец от Ихтиман задигна бижута за над 10 бона, не му било за сефте

Жител на Ихтиман отива на съд за взломна кражба, извършена в условията на повторност. Това съобщиха от ОДМВР-София.

След активни оперативни действия служители на РУ-Ихтиман разкриха 25-годишен местен жител, отнел от дома на свой съгражданин златни накити на стойност малко над 10 хиляди лева.

В хода на проведеното разследване станало ясно, че той е извършил престъпното деяние, след като вече е осъден с влязла в сила присъда за аналогично престъпление.

След приключване на процесуално-следствените действия извършителят е привлечен в качеството на обвиняем и делото е изпратено в районната прокуратура с мнение за съд.