Нагло! Побеснял мъж нахлу в районно управление, заплаши полицай

Нагло! Побеснял мъж нахлу в районно управление, заплаши полицай

Мъж е нахлул в районното управление в Лом и заплашил полицай, съобщиха от МВР.

Случката се е разиграла в понеделник, около 15 часа. Тогава 31-годишен местен жител посетил в сградата на полицията в крайдунавския град, като не спазил противоепидемичните мерки, пише BulNews. Той предизвикал струпване на хора и не изпълнил разпорежданията на служител от МВР.

При последвалата проверка от служителя нарушителят отправил обиди, закани и заплахи, след което оказал съпротива при задържането му.

По случая е образувано досъдебно производство, а нарушителят е задържан в полицейския арест за 24 часа.