Намериха дрога в жилище във Враца, съобщиха от пресцентъра на МВР. Вчера униформени са провели оперативно-издирвателни мероприятия в града под Околчица. Те извършили проверка на адрес, където установили 32-годишен мъж.
При последващо претъсване е била открита зелена на цвят листна маса, за която притежателят заявил, че е билка. При направен полеви наркотест, реагирала на кетамин.
Служителите на реда щракнали белезниците на мъжа и го отвели в ареста за срок до 24 часа.
По случая е образувано досъдебно производство.

