Нова драма в семейството на мистериозно загиналия в Перник Емил Боев

Помните ли Емил Боев, който 62 дни бе в безизвестност, а след това откриха безжизненото му тяло в Перник? Младежът бе издирван от 27 януари, когато изчезна, докато бил на фестивала “Сурва” в миньорския град.

Майката на Емил съобщи, че дъщеря й е изчезнала в понеделник.

Тя сподели няколко нейни снимки в профила си във Facebook и апелира, който я е виждал незабавно да се свърже с нея или с полицията.

Ето какво написа Иванка Стоянова:

„ИЗДИРВА СЕ дъщеря ми Инес, която от 02.10. е забелязана последно в гр. София срещу Съдебна палата около 16 ч.

Телефона й беше изключен до сутринта на 03.10 ,когато неизвестен за нас мъж твърди, че го е забравила в колата му

Полицията е уведомена, надявам се скоро да има някакво развитие, но МОЛЯ, ако някой разполага с каквато и да е информация да се обади 0889912128 или в близко управление на МВР

Инес е висока 1.64,много слабо телосложение, черна дълга коса, зелени очи

Няма документ за самоличност ,няма пари в себе си и е без връхна дреха

Облечена е с клин, синьо зелена блуза и е с черни ниски обувки

Има вероятност да е дезиориентирана

Моля ви споделяйте“