Пациент скочи от 8 етаж на УМБАЛ Бургас. Мъжът е на 75 години. Полетял е от 8-ия етаж и е паднал на строителното скеле на 4-ия етаж.
Когато пожарникарите са го свалили, все още е бил жив, но впоследствие починал от травмите си.
Инцидентът е станал малко след 7 часа тази сутрин, съобщава Флагман. Той е бил настанен в наскоро разкрито ковид-отделение на осмия етаж на многопрофилната болница.
Според медици човекът е бил в средно тежко състояние. Към момента няма данни какви придружаващи заболявания е имал.
В Пето РУ на МВР в Бургас е подаден сигнал, че мъж е скочил от 8 етаж на отделение в стария корпус на УМБАЛ-Бургас. Установено е, че починалият е 75-годишен мъж от село Ябълчево.

