Нов шок! Мъж скочи от осмия етаж на болница в Бургас

Нов шок! Мъж скочи от осмия етаж на болница в Бургас

Пациент скочи от 8 етаж на УМБАЛ Бургас. Мъжът е на 75 години. Полетял е от 8-ия етаж и е паднал на строителното скеле на 4-ия етаж.

Когато пожарникарите са го свалили, все още е бил жив, но впоследствие починал от травмите си.

Инцидентът е станал малко след 7 часа тази сутрин, съобщава Флагман. Той е бил настанен в наскоро разкрито ковид-отделение на осмия етаж на многопрофилната болница.

Според медици човекът е бил в средно тежко състояние. Към момента няма данни какви придружаващи заболявания е имал.

В Пето РУ на МВР в Бургас е подаден сигнал, че мъж е скочил от 8 етаж на отделение в стария корпус на УМБАЛ-Бургас. Установено е, че починалият е 75-годишен мъж от село Ябълчево.