Обраха по смайващ начин музиканти на пъпа на София посред бял ден

Обраха по смайващ начин музиканти на пъпа на София посред бял ден

Техника за над 6000 лева на групата JEREMY е била открадната от паркиран на улицата автомобил, докато музикантите я разтоварвали. Наглата кражба е извършена посред бял ден в центъра на София. Ден след това е трябвало да снимат новия им клип.

Момчетата от групата призовават, ако някой види техниката им в заложна къща или обявена за продажба в интернет, да се свърже с тях.

„Разтоварвах инструментите и когато се върнах видях, че огромна част от тях ги няма. Китареният усилвател тежи около 30 кг. Вероятно крадците са били с автомобил, за да действат бързо“, разказа в ефира на Нова тв Ерсин Мустафов, член на групата.