Пловдивчанка изпадна в хипогликемичен шок, докато шофирала

Пловдивчанка изпадна в хипогликемичен шок, докато шофирала

Пореден инцидент на пътя. Жена на 47 години е управлявала лек автомобил „Фиат“, но й е прилошало, пътувайки по булевард „Шести септември“ в близост до сградата на Областна администрация в Пловдив.

Екип на полицията се оказал наблизо и веднага се притекъл на помощ, като е помогнал на пострадалата, предава Пловдив24.

Шофьорката е изпаднала в хипогликемичен шок.

Патрулът е изчакал линейката, която е повикал и жената е прехвърлена в медицинската кола. Според последната информация тя вече е добре.