Служители на реда в Пловдив са извършили оглед на мястото на Гребната база, където снощи изгоря като факла тъмносив мерцедес.
Според първоначалните данни става въпрос за умишлен палеж. По случая е започнато досъдебно производство, в хода на което ще се търси авторът на деянието и причините за престъплението.
Сигналът за горящ автомобил е подаден малко преди 22 часа снощи от гражданин на тел. 112. Той забелязал, че има пламнал мерцедес на алея до ресторант „Ловен парк“ в парк „Отдих и култура“. Установен е собственикът на автомобила- 43-годишен пловдивчанин.

