51-годишен земеделец се прости с тон и половина зеле. Мъжът от Крилово се оплакал в полицията за кражбата от нивата му и заявил, че е извършена посред бял ден във вторник.
В резултат на бързите оперативно-издирвателни действия, униформените са открили авторите на наглото посегателство – 44-годишна жена и 17-годишно момче от село Динк.
По случая е започната проверка.

