Тежка катастрофа е станала на Околовръстното шосе в София, алармираха граждани, които са се натъкнали на ужаса. По думите им има тежка верижна катастрофа на булевард „Симеоновско шосе“.
„Драмата е на Околовръстния път над булевард „Симеоновско шосе“, посока от квартал „Бояна“ към квартал „Младост“. Няколко коли са се нанизали. Всичко е блокирано! Много е зле положението“, пише във фейсбук групата „Забелязано в София“.
На място има няколко линейки, пожарна кола и патрулки. По непотвърдена информация при верижното меле има двама пострадали. Засега не е ясно какво е причинило катастрофата. Екипи на полицията са на място, а движението остава затруднено.

