Хлапаци плячкосаха продукти от сиропиталището на отец Иван

Хлапаци плячкосаха продукти от сиропиталището на отец Иван

Двама хлапаци от Якимово разбиха склада за хранителни продукти на сиропиталището на отец Иван в село Якимово, съобщиха от МВР в Монтана.

Апашите са задигнали олио, сапун, белина и омекотител. Кражбата е извършена най-вероятно в нощта на нова година, а сигналът е подаден на 1 януари.

Вчера полицията е разкрила крадците – две момчета на 18 и на 14 години. И двамата имат криминални регистрации в полицията.

Задигнатите 12 литра олио, две 5-литрови туби течен сапун, 1 туба белина и 8 шишета омекотител са открити и върнати на отец Иван.

По случая са разпитани свидетели, а двете момчета са направили пълни самопризнания.