Двама мъже се млатиха на Коледа в циганската махала в Монтана, съобщиха от МВР. Боят е станал в ранния следобед. От полицията уточняват, че единият е пострадал – разминал се е само с повърхностни рани.
Същият е прегледан е и освободен за домашно лечение. По случая е започнато досъдебно производство.

