Цигани се млатиха като за последно навръх Коледа в Монтана

Цигани се млатиха като за последно навръх Коледа в Монтана

Двама мъже се млатиха на Коледа в циганската махала в Монтана, съобщиха от МВР. Боят е станал в ранния следобед. От полицията уточняват, че единият е пострадал – разминал се е само с повърхностни рани.

Същият е прегледан е и освободен за домашно лечение. По случая е започнато досъдебно производство.