Щракнаха белезници на 19-годишен ербап, карал „Мерцедес“-а си нашмъркан

Щракнаха белезници на 19-годишен ербап, карал „Мерцедес“-а си нашмъркан

Младеж от Видин е задържан рано тази сутрин заради шофиране след употреба на наркотици, съобщиха от пресцентъра на МВР в крайдунавския град.

Малко преди 00.30 часа, по ул. „Широка“ във Видин униформени спрели за проверка 19-годишният, който управлявал лек автомобил „Мерцедес“.

При последвалия тест с техническо средство, бил отчетен положителен резултат за кокаин, пише Bul News.

По случая в районното управление във Видин е образувано досъдебно производство.