Нова катастрофа стана снощи в мокра София. Този път мелето се е разиграло в квартал „Дружба“ 2. Инцидентът е станал на булевард „Кръстьо Пастухов“ около номер 142.
„Три коли се удариха. Нямам идея по чия вина стана катастрофата, но движението в района е затруднено“, каза очевидец, който уточни, че на място има униформени и медици.
„Казаха, че има пострадали от верижното меле. Дано да не са наранени тежко“, допълни гражданинът.

