Бургазлия е загинал в жестока катастрофа тази сутрин край с.Димчево, съобщиха от ОД на МВР в Бургас. 33-годишният мъж е пътувал в джип, който заради несъобразена скорост се е забил в крайпътен фургон.
Загиналият е пътувал на предна дясна седалка, до водача. Издъхнал е на място. Към момента все още не е установен кой е шофьорът.
Известно е само, че в джипа са били друг бургазлия на 37 години и мъж от село Димчево на 39 години, пише Флагман бг. Полицаите са ги намерили извън купето, в безсъзнание. Взета им е кръв за химичен анализ, за да се установи дали са използвали алкохол или наркотици.

